Астарта підписала з Посольством Швейцарії в Україні угоду на забезпечення та доставку продовольства в рамках проєкту гуманітарної допомоги “Надання життєво необхідної допомоги населенню, що постраждало від збройного конфлікту в Україні”. Проєкт фінансується Дирекцією з питань розвитку та співробітництва Федерального департаменту закордонних справ Швейцарської Конфедерації.

«Для Швейцарії важливо співпрацювати з нашими давніми та надійними українськими партнерами з державного та приватного секторів у питаннях надання необхідної гуманітарної допомоги народу України, який постраждав від цієї страшної війни. Наша співпраця з місцевими партнерами допомагає, з одного боку, зробити нашу допомогу по-справжньому орієнтованою на потреби, а з іншого боку, підтримує українську економіку. На жаль, через війну українські виробники харчових продуктів втратили свої експортні ринки, тому наша співпраця зараз значно підтримує їхню роботу над майбутнім урожаєм, що має вирішальне значення для продовольчої безпеки України та кількох частин світу», – сказав Клод Вільд, посол Швейцарії. до України.

Згідно з договором Астарта постачатиме власну та вироблену іншими українськими виробниками харчову продукцію, яка безкоштовно передаватиметься українським громадам.

Вчора одеська громада вже отримала першу партію цієї гуманітарної допомоги. Це майже 240 тонн цукру, соняшникової олії, пшеничного та кукурудзяного борошна та сухого молока.

Астарта продовжує свою гуманітарну діяльність і в інших напрямках. У рамках гуманітарного проєкту Common Help UA десятки тонн продуктів харчування та ліків від міжнародних партнерів і донорів безкоштовно передаються українцям, які постраждали від війни. Компанія також продовжує доставляти в Україну гуманітарні вантажі Всесвітньої продовольчої програми ООН.