В рамках розвитку партнерської екосистеми АСТАРТА з 1 жовтня 2020 року запускає програму лояльності на своїх елеваторах. Компанія пропонує агровиробникам та зернотрейдерам надання повного комплексу елеваторних послуг на вигідних умовах: це і гнучка система знижок залежно від обсягу перевалки та терміну зберігання, і нові спеціальні пропозиції та сервіси. 

Для партнерів-агровиробників за програмою лояльності передбачені  спеціальні можливості, зокрема: 
•    Програма знижок «Знайомство» для нових клієнтів. 
•    Пільгове зберігання за «подвійним складським свідоцтвом» (заставні закупівлі). 
•    Оплата за елеваторні послуги не щомісячно, а при відвантаженні або зміні права власності.
•    Додаткова послуга товаровиробнику: переміщення зерна на елеватор автотранспортом АСТАРТИ.

Довідково: Елеваторні комплекси компанії розташовані у Полтавській (Яреськівський, Лутовинівський, Семенівський, Скороходівський елеватори), Хмельницькій (Війтовецький, Красилівський елеватори) та Вінницькій (Хмільницький елеватор) областях. Це 7 високотехнологічних маршрутних елеваторів одночасною потужністю зберігання понад 550 тис. тонн зерна. Кожен з елеваторів може приймати від 2,5 тис. тонн до 6 тис. тонн зерна на добу та сушити 1,5-3 тис. тонн на добу.

Усі підприємства обладнані автоматизованою системою управління зерносховищами, контролю якості продукції та її охолодження. Механізований відбір проб та прозора система визначення якості зерна гарантуються завдяки сучасному лабораторному устаткуванню на рівні портових лабораторій. Щоб упевнитися в цьому, партнери мають доступ до процесу лабораторних досліджень.