За підтримки АСТАРТИ, Центру «Розвиток КСВ», компаній 1+1, Делойт, ДТЕК та Енергоатом в Україні з’явився безкоштовний освітній онлайн-курс з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). *

Презентація курсу відбулася 13 вересня за участі його ініціаторів, викладачів і студентів українських вишів, представників малого і середнього бізнесу, громадського сектору та благодійних фондів.

Сьогодні освітній курс є доступним на платформі Impactorium для всіх тих, хто цікавиться темою сталого розвитку себе, своєї компанії, країни загалом. Курс є безкоштовним для зареєстрованих користувачів.

Навчання складається з 14 тем з теорією і практичними кейсами. Курс побудований у відео-форматі.

Програма включає такі теми:
1.    Що таке КСВ;
2.    Вплив КСВ на компанію;
3.    Суттєві питання і стейкхолдери;
4.    Стратегія КСВ;
5.    Нефінансова звітність;
6.    Помилки під час реалізації КСВ;
7.    Корпоративне управління;
8.    Чесні операційні практики;
9.    Права людини;
10.   Охорона довкілля і «зелений» офіс;
11.    Розвиток і залучення громад;
12.    Робота зі споживачами;
13.    Трудові відносини;
14.    Відповідальні мережі постачальників.

*Сьогодні рівень розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) в Україні поступається міжнародному. Відповідно до дослідження експертної організації Центр «Розвиток КСВ», КСВ все ще не стала частиною корпоративного управління в компаніях, оскільки лише у 24% компаній є окремий бюджет на програми з соціальної відповідальності і тільки12% компаній мають систему вимірювання показників ефективності з КСВ. Третина компаній в Україні підтверджують, що їм не вистачає знань та досвіду для впровадження таких програм.

Аби змінити такий стан речей, Центр «Розвиток КСВ» разом із компаніями 1+1, АСТАРТА, Делойт, ДТЕК і Енергоатом запровадили освітній онлайн-курс з корпоративної соціальної відповідальності.