GO CAMP – це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України. У 2018 році АСТАРТА підтримала програму та залучила до участі 220 дітей із 5 шкіл на території своєї присутності у Хмельницькій, Вінницькій та Полтавській областях. У проект було залучено 7 англомовних волонтерів, які упродовж двох тижнів навчали дітей англійської мови та долучали до культурного обміну. Основна мета проекту – мотивація школярам долати будь-які бар’єри та відкривати нові культури, мови, можливості.

Коктейль із вивчення англійської мови, навчання та відпочинку проходив упродовж двох тижнів у кожній із шкіл, де завдяки інтерактивному спілкуванню та відпочинку відбувався культурний обмін та приходило розуміння, що світ надзвичайно великий і у ньому успішно розвиваються чимало культур, традицій, мов. Акцентували увагу на тому, що хоч ми і різні, але усі живемо на одній землі. Проект мотивував до єдності та вивчення іноземних мов, зокрема, англійської, як інтернаціональної мови спілкування у світі.

Завдяки проекту, крім практичних навичок спілкування з англомовними волонтерами, діти відвідали різні міста нашої країни. Практично всі школи, що були залучені в проект, організовували екскурсії, під час яких діти та іноземні гості-волонтери побачили пам’ятні місця, краєзнавчі музеї, навіть кемпінги влаштовували. Було і безліч цікавих ігор, квестів, руханок, щирих емоцій та незабутніх вражень.

Анастасія Власюк, учениця 11 класу Жданівської школи (Вінницька область):
– GO CAMP – це перший крок до того, щоб вільно розмовляти англійською, не хвилюватись і не боятися. Це потужний поштовх для подальшого її вивчення, бажання спілкуватися, відчувати, що це мова, яка відкриває можливості, інші цінності, надає доступ до багатьох сфер, до інформації, що це – мова майбутнього.