Підприємства Астарти продовжують концентрувати свої зусилля на всебічній підтримці українських військових, територіальної оборони та українців.

На сьогодні загальна сума наданої допомоги становить більше 30 млн грн.

Безкоштовно передано і доставлено більше 500 тонн продуктів харчування (цукор, молоко, борошно, крупи, молочна та м’ясна продукція). Додатково допомагаємо іншими наявними матеріальними ресурсами та транспортом.

Тисячі евакуйованих українців зі Сходу, Півдня та Півночі знаходять тимчасовий прихисток та харчування у спеціально облаштованих компанією приміщеннях та гуртожитках.

Наразі ведеться активна співпраця з міжнародними установами та партнерами для організації та доставки гуманітарної допомоги Україні.

Багато працівників компанії займаються волонтерською діяльністю та задіяні у громадських роботах, за що ми їм щиро вдячні.

Максимально фокусуючись на потребах українців для захисту нашої держави, Астарта та інші агрохолдинги країни активно готуються до посівної кампанії-2022, адже після нашої перемоги нам потрібно буде підтримати продовольчу безпеку у країні та відновити національну економіку.

Віримо у збройні сили України! Віримо в Україну! Віримо у перемогу!