Менеджмент компанії


Менеджмент здійснює управління повсякденною діяльністю компанії, відповідає за вирішення операційних, економічних, екологічних та соціальних питань, крім тих питань, які належать до компетенції Загальних зборів Акціонерів та Ради Директорів.


Віктор Іванчик

Засновник та Генеральний директор

Віктор Іванчик заснував компанію Астарта-Київ у 1993 році. До цього працював у Київському авіаційному виробничому об’єднанні та перебував на державній службі. Першу освіту інженера-механіка здобув у Харківському авіаційному інституті ім. М.Є. Жуковського у 1979 році. У 2007 році пройшов навчання у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ) за програмою Senior Executive MBA. Заслужений працівник сільського господарства України.


Віктор Гладкий

Фінансовий директор

Віктор Гладкий закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю міжнародні економічні відносини у 1985 році. У 2005 році отримав юридичну освіту. Розпочинав свою кар’єру Віктор Гладкий у зовнішньоторгівельних компаніях. Пізніше працював у державному секторі – Міністерстві закордонних справ України та Національному банку України. З 1995 по 2012 рік Віктор Гладкий займав різні керівні посади у державних та комерційних банках – Державному експортно-імпортному банку України, Сітібанку (Україна), Правекс Банку (Inteza Sanpaolo Group, Україна). З 2012 працює в Астарті-Київ на посаді фінансового директора. Також займає посаду Виконавчого директора в холдинговій компанії Astarta Holding PLC.


Євгеній Садовий

Директор з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва

Євгеній Садовий призначений на посаду директора з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва агропромхолдингу Астарта-Київ з липня 2022 року. Євгеній з відзнакою закінчив Київський аграрний університет, за спеціальністю «Автоматизація сільськогосподарського виробництва». Має 25-річний досвід будівництва, розвитку та управління виробничими та інфраструктурними активами у різних галузях сільського господарства. Керував та брав участь у проєктах в Україні, Румунії, Угорщині, Нідерландах, Бельгії, Італії, США.


Вадим Скрипник

Директор з сільськогосподарського виробництва

Вадим Скрипник починав кар’єру в Астарті-Київ у 2016 році з посади керівника проектів департаменту сільськогосподарського виробництва. Пізніше займав різні керівні посади у сфері агровиробництва у головному офісі та регіональних підприємствах холдингу. У серпні 2019 року Вадим призначений виконуючим обов’язки директора сільськогосподарського виробництва. Має агрономічну освіту, 2010 року закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП) за ступенем магістр. До роботи в Астарті-Київ п’ять років працював за фахом у міжнародних агрокомпаніях.


Вячеслав Чук

Комерційний директор

Вячеслав Чук призначений на посаду комерційного директора агропромхолдингу Астарта-Київ з липня 2022 року. Вячеслав розпочав кар’єру в Астарті у 2011 році у фінансовому департаменті. Пізніше був призначений на посаду заступника фінансового директора агропромхолдингу. У Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка здобув освіту за фахом правознавство, а згодом – фінанси. Пройшов навчання за програмами Management Development у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ Київ) та Corporate Governance в Українській академії корпоративного управління (UCGA). Вячеслав став одним з перших випускників внутрішньої навчальної програми Астарти «Кадровий резерв», яка спрямована на пошук талановитих працівників з лідерськими здібностями. Вже зараз вони стали агентами змін у компанії.


Світлана Мозгова

Директор по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій

Досвід керівної роботи на посадах HR – бізнес-партнер, директор з персоналу, директор з розвитку корпоративного партнерства та соціальної відповідальності. Має багаторічний досвід побудови всього спектру HR-систем у великих національних та міжнародних компаніях в Україні, Казахстані (банківська та аграрна сфери, роздрібний продаж, виробництво). Більше 30 реалізованих тренінгових програм для великих та середніх підприємств України, серед них ТОВ фірма «Астарта-Київ», ТОВ «Концерн Галнафтогаз», СК «ПРОВІДНА», ПАТ «ВТБ», ПАТ «ПУМБ», ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ».


Юлія Берещенко

Директор із сталого розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами

Юлія Берещенко вдруге приєдналася до команди Астарта-Київ у травні 2019 року. У 2006 році вона допомагала компанії в організації розміщення акцій на Варшавській фондовій біржі. Юлія має понад двадцять років міжнародного досвіду у сфері корпоративних фінансів (M&A, оцінка, ECM) у секторі енергетики та гірничої промисловості, продовольства та сільського господарства. Працювала в інвестиційних банках Ladenburg Thalmann Int., ING Bank в Україні та ING Corporate Finance у Великобританії, де керувала проєктами у регіоні Центральна та Східна Європа (ЦСЄ). Пізніше була директором з корпоративних фінансів UniCredit Corporate & Investment Banking, відповідаючи за нові ринки ЦСЄ. Юлія отримала інженерну освіту у Луганському машинобудівному інституті. Має диплом СFA Charter (Інститут сертифікації фінансових аналітиків, Шарлотсвіль, США) та є сертифікованим технічним перекладачем з англійського мови.


Олександр Войналович

Директор департаменту розвитку інформаційних технологій

Олександр Войналович очолює департамент розвитку інформаційних технологій агропромхолдингу Астарта-Київ з січня 2020 року.
До цього Олександр займав керуючі позиції у сфері інформаційних технологій в світових корпораціях харчової галузі та очолював ІТ-напрям в одній з найбільших фармацевтичних компаній України. Під час роботи реалізував декілька десятків проєктів з впровадження інформаційних систем різноманітної складності. Вищу освіту в галузі кібернетики здобув у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.


Олександр Харлов

Директор з юридичних питань

Олександр Харлов очолює юридичний департамент Астарти-Київ з січня 2022 року. Олександр має сімнадцятирічний досвід юридичної практики. Вищу юридичну освіту здобув у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Працював на державній службі. Має досвід здійснення адвокатської діяльності у приватному секторі. У 2018 році здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук.


Олександр Музиченко

Директор з безпеки

Олександр Музиченко призначений на посаду директора з безпеки агропромхолдингу Астарта-Київ з вересня 2022 року. Має 27-річний досвід роботи у сфері безпеки бізнесу, створення ефективних систем захисту інформації, впровадження систем відеомоніторингу, автоматизації контрольно-пропускних систем тощо. Має вищі економічну та юридичну освіти.

.