Менеджмент компанії


Менеджмент здійснює управління повсякденною діяльністю компанії, відповідає за вирішення операційних, економічних, екологічних та соціальних питань, крім тих питань, які належать до компетенції Загальних зборів Акціонерів та Ради Директорів.


Віктор Іванчик

Засновник та Генеральний директор

Віктор Іванчик заснував компанію Астарта-Київ у 1993 році. До цього працював у Київському авіаційному виробничому об’єднанні та перебував на державній службі. Першу освіту інженера-механіка здобув у Харківському авіаційному інституті ім. М.Є. Жуковського у 1979 році. У 2006-2007 роках пройшов навчання у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ) за програмою Senior Executive MBA. У 2019 навчався у Києво-Могилянській бізнес-школі за програмою Школа стратегічного архітектора. Заслужений працівник сільського господарства України.


Вячеслав Чук

Директор зі стратегічного маркетингу та комерційної діяльності

Вячеслав розпочав кар’єру в Астарті у 2011 році у фінансовому департаменті. Пізніше був призначений на посаду заступника фінансового директора агропромхолдингу. У липні 2022 року був призначений комерційним директором. А у квітні 2024 року – директором зі стратегічного маркетингу та комерційної діяльності. У Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка здобув освіту за фахом правознавство, а згодом – фінанси. Пройшов навчання за програмами Management Development у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ Київ) та Corporate Governance в Українській академії корпоративного управління (UCGA). Вячеслав став одним з перших випускників внутрішньої навчальної програми Астарти «Кадровий резерв».


Ігор Рилік

Директор з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва

Ігор Рилік призначений на посаду директора з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва агропромхолдингу Астарта-Київ з січня 2024 року. Ігор здобув вищу освіту на хімічному факультеті Дніпропетровського державного університету. Пройшов програму корпоративного МВА у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ). Експерт цукрової галузі з 34-річним практичним досвідом. Працював на українських та іноземних підприємствах харчової промисловості, зокрема і в Астарті з 2006 по 2014 роки. Також є експертом з енергоефективності – під його керівництвом реалізовані масштабні програми енергозбереження на цукрових заводах та розробка проєктів будівництва біоетанольного та маслоекстракційного заводів. Працював у проєктах ФАО Організації Об’єднаних Націй та Європейського банку реконструкції та розвитку.


Лілія Лиманська

Фінансова директорка

Лілія Лиманська здобула освіту за фахом магістр банківської справи в Українській академії банківської справи у 2005 році. Лілія має 20-річний досвід роботи у ключових сферах корпоративного банкінгу провідних українських банків, включаючи управління взаємовідносинами з корпоративними клієнтами, продажі, корпоративне кредитування. Є експертом у роботі з великими аграрними та телекомунікаційними корпораціями. До команди Астарти приєдналася у травні 2023 року.


Світлана Мозгова

Директорка по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій

Досвід керівної роботи на посадах HR – бізнес-партнер, директор з персоналу, директор з розвитку корпоративного партнерства та соціальної відповідальності. Має багаторічний досвід побудови всього спектру HR-систем у великих національних та міжнародних компаніях в Україні, Казахстані (банківська та аграрна сфери, роздрібний продаж, виробництво). Більше 30 реалізованих тренінгових програм для великих та середніх підприємств України, серед них ТОВ фірма «Астарта-Київ», ТОВ «Концерн Галнафтогаз», СК «ПРОВІДНА», ПАТ «ВТБ», ПАТ «ПУМБ», ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ».


Юлія Берещенко

Директорка із сталого розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами

Юлія Берещенко вдруге приєдналася до команди Астарта-Київ у травні 2019 року. У 2006 році вона допомагала компанії в організації розміщення акцій на Варшавській фондовій біржі. Юлія має понад двадцять років міжнародного досвіду у сфері корпоративних фінансів (M&A, оцінка, ECM) у секторі енергетики та гірничої промисловості, продовольства та сільського господарства. Працювала в інвестиційних банках Ladenburg Thalmann Int., ING Bank в Україні та ING Corporate Finance у Великобританії, де керувала проєктами у регіоні Центральна та Східна Європа (ЦСЄ). Пізніше була директором з корпоративних фінансів UniCredit Corporate & Investment Banking, відповідаючи за нові ринки ЦСЄ. Юлія отримала інженерну освіту в Луганському машинобудівному інституті. Має диплом СFA Charter (Інститут сертифікації фінансових аналітиків, Шарлотсвіль, США) та CFA сертифікат у сфері клімату та інвестицій (Certificate in Climate and Investing).


Олександр Войналович

Директор департаменту розвитку інформаційних технологій

Олександр Войналович очолює департамент розвитку інформаційних технологій агропромхолдингу Астарта-Київ з січня 2020 року.
До цього Олександр займав керуючі позиції у сфері інформаційних технологій в світових корпораціях харчової галузі та очолював ІТ-напрям в одній з найбільших фармацевтичних компаній України. Під час роботи реалізував декілька десятків проєктів з впровадження інформаційних систем різноманітної складності. Вищу освіту в галузі кібернетики здобув у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.


Василь Чмелюк

Директор департаменту безпеки та внутрішнього контролю

Василь Чмелюк призначений на посаду директора Департаменту безпеки та внутрішнього контролю у вересні 2023 року. Василь здобув три вищих освіти у галузі економіки, права та державного управління. Пройшов програму Specialist Fraud Investigator в Economic Crime Academy City of London Police  та Pre-MBA Management and Leadership Program в бізнес-школі MIM-KYIV. Кандидат юридичних наук. Займав керівні посади на державній службі, має 20-річний досвід роботи у сфері фінансових розслідувань та освітнього менеджменту.


Наталія Богачева

Директорка AgriChain

Наталія Богачева здобула ступінь магістра за спеціальністю фінанси підприємств у Подільському державному університеті. Кандидат економічних наук. Має восьмирічний досвід викладацької діяльності у закладах вищої школи: Подільському державному університеті та Кам’янець-Подільському національному університету імені Івана Огієнка. З 2012 по 2018 роки працювала головним економістом та менеджером портфелю проєктів групи компаній Агропросперіс. Пройшла програму  Pre-MBA Management and Leadership Program в бізнес-школі MIM-KYIV.

До команди Астарти приєдналася у березні 2018 року як керівник проєктів, а з 2019 року  – призначена на посаду директорки AgriChain.


Володимир Гриценко

в.о. директора з юридичних питань

Володимир Гриценко призначений в.о. директора з юридичних питань у 2023 році. Освіту у галузі права Володимир здобув у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого. Займав керівні посади на державній службі, має багаторічний досвід адвокатської практики.