Консолідовані доходи компанії у звітному періоді склали 372 млн. євро, в тому числі сегмент рослинництва мав найбільшу частку у структурі консолідованих доходів Групи (34%). Частка експорту становила 56% від консолідованої виручки. Незважаючи на несприятливу цінову ситуацію на ринку цукру та корекцію фінансових показників у 2018 році, Компанія добре підготовлена до 2019 року та з обережним оптимізмом дивиться у майбутнє. Для цього Компанія переглянула свою інвестиційну програму, скоригувала політику збуту та структуру витрат. Крім того, АСТАРТА має згуртовану команду професіоналів і чітку стратегію, посилену міцними позиціями на ринку.

РОСЛИННИЦТВО
У 2018 році сегмент рослинництва вийшов на перше місце у структурі консолідованої виручки (34%). Дохід сегменту становив 127 млн євро, частка експортних продажів – 80%. Компанія значно підвищила врожайність кукурудзи та соняшнику та зібрала історично високий обсяг сільськогосподарських культур – 1,065 млн. тонн. 

АСТАРТА активно продовжує розвиток складської та транспортної логістики. В 2018 році три нові елеватори вже приймали і відвантажували зерно власного урожаю, а також надавали послуги місцевим партнерам. Інвестиційна програма в рамках якої компанія з 2015 року створює елеваторний комплекс загальною потужністю понад 500 тис. тонн завершується в поточному році. Крім того АСТАРТА розпочала процес формування власного вагонного парку, що допоможе оптимізувати логістику, особливо під час пікових навантажень.

ЦУКОР
Виручка сегменту становила 119 млн євро внаслідок 27-відсоткового зменшення обсягу продажів та затяжного падіння цін на цукор. Внутрішній ринок цукру залишався перенасиченим, що спричинило зниження середніх цін в Україні до 277 євро/тонна (без ПДВ). Світовий тренд зниження цін на цукор, який триває з початку 2017 року посилився у звітному періоді: ціни впали ще на 27% до позначки 228 євро/тонна. У цих умовах компанія все ж забезпечила 40% експортних продажів. Майже 131 тис. тонн білого цукру вищої категорії було експортовано до Узбекистану, країн ЄС та Азії. 

ПЕРЕРОБКА СОЇ
У звітному періоді доходи з переробки сої зросли на 2% до 74 млн. євро (20% від загальних доходів) за рахунок сприятливих цін на соєвий шрот. 77% доходів сегменту становили експортні продажі. У 2018 році Глобинський переробний завод переробив понад 215 тис. тонн сої, що забезпечило Компанії друге місце на українському ринку з часткою 18%.