• Головна
  • Компанія «Астарта-Київ» отримала нагороду за лідерство у енергоменеджменті

Компанія «Астарта-Київ» отримала нагороду за лідерство у енергоменеджменті

Компанія «Астарта-Київ» отримала нагороду за лідерство у енергоменеджменті  за підсумками міжнародного конкурсу «Energy Management Leadership Awards», який з 2016 року організовує глобальний форум «Міністерство з питань чистої енергії»  - міжнародної організації, що об’єднує представників від міністерств енергетики 25 країн світу, Єврокомісію та Організацію Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО).

«Астарта-Київ» - перша компанія з України, яка взяла участь у світовому конкурсі.

АСТАРТА презентувала проект енергоефективності, а саме інтегровану систему енергоменеджменту Новооржицького цукрового заводу за міжнародним стандартом ISO 50001. Корпоративна інтегрована система менеджменту, в основі якої філософія сталого розвитку, дозволяє забезпечувати операційну ефективність та довгостроковий розвиток Компанії. Зокрема, саме завдяки впровадженню стандарту та ефективному управлінні вдалось за 4 роки зменшити використання природного газу на 19,1%, електроенергії на 43,2%, та на 20% стисненого повітря. А в цілому по холдингу було зекономлено понад 4 млн $.

Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), що є оперативним агентом робочої групи з управління енергетикою підкреслила, що приклад АСТАРТИ відіграватиме важливу роль у інформуванні та навчанні організацій у всьому світі щодо ділової цінності стандарту ISO 50001.

Віктор ІВАНЧИК, Генеральний директор та засновник АСТАРТИ:
- Ми вже давно переконалися, що бережливе ставлення до ресурсів має навіть більше, ніж економічне, значення. Такі проекти суттєво підвищують організацію виробництва, мотивують і згуртовують персонал, розвивають ділові зв’язки. Це стосується не лише цукрового, а й всіх інших напрямів бізнесу «Астарти» - спираючись на ESG-критерії сталого розвитку, ми постійно шукаємо нові способи вдосконалення та ресурсоефективності і впроваджуємо їх.

 

До всіх новин