Астарта уклала з ПриватБанком інвестиційну кредитну угоду, кошти якої будуть спрямовані на модернізацію сільськогосподарського та цукрового виробництв для збільшення експортного потенціалу агропромхолдингу.

Загальна сума кредитного ліміту становить 10 млн доларів США. Термін кредитування – 5 років.

«Це перша угода Астарти з ПриватБанком. Нею ми розпочали наше партнерство з одним з найбільших в Україні банком. Така співпраця є важливою і особливо цінною, адже саме державні банки першими почали надавати довгострокове фінансування українському агробізнесу під час повномасштабної війни. Кредитні кошти ми плануємо використати на рефінансування інвестицій у модернізацію цукрового виробництва, розвиток тваринництва та рослинництва», – зазначила Лілія Лиманська, фінансова директорка Астарти.

“Фінансування агровиробництва, як малого бізнесу так і великих компаній, для нас є першочерговим пріоритетом. ПриватБанк залишається одним з лідерів за обсягами кредитування аграріїв, бо це основа продовольчої безпеки країни, – відзначає Євген Заіграєв, член правління з питань МСБ ПриватБанку. – Ми продовжуємо підтримку агробізнесу та сьогодні розширюємо фінансування провідних сучасних агропідприємств, таких як агропромхолдинг Астарта-Київ, що вражають динамікою розвитку та модернізації бізнесу і є ключовими виробниками агропродукції”.