Вже другий рік поспіль Астарта входить у топ-50 найкращих роботодавців України за версією Forbes Ukraine.

Під час рейтингування компаній було враховувано понад 30 факторів, серед яких: соціальний пакет, внесок у Перемогу, відчуття захисту, інформаційна відкритість, можливості для розвитку, бренд роботодавця, винагорода, умови праці та ін.

Найбільше балів Астарта отримала у категоріях: внесок у Перемогу, умови праці відчуття захисту (як зазначає видання максимальний бал отримали компанії, в яких щонайменше 95% співробітників відчувають захист у компанії більше, ніж небезпеку втратити роботу).

«Основа підходу Астарти до роботи з талантами – людина у центрі перетворень, цінності, системність, безперервність, розвиток команди, адаптивність. Безпека, високий рівень стресу, пошук і залучення якісних кадрів – ключові виклики для компаній у контексті роботи з людьми під час війни. Тому у фокусі нашої уваги – підтримка фізичного та ментального здоров’я працівників і їхніх родин, розвиток професійних навичок та компетенцій, робота з молоддю та з професіоналами пенсійного та передпенсійного віку, зокрема і в рамках  менторської програми «Наступники й наставники». Окремий акцент  – комплексна робота з ветеранами», – говорить Світлана Мозгова, директорка по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій Астарти.