Астарта приєдналася до Всеукраїнської Мережі Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) – ініціативи, яка об’єднує чесний, етичний і прозорий бізнес.

«Роль Астарти не обмежується виробництвом агропродукції та підтримкою продовольчої безпеки України. Наша місія  — надихати суспільство своїм прикладом ведення бізнесу на принципах чесного партнерства, етики і сталого розвитку. Тому ми не лише свій бізнес ведемо прозоро, доброчесно і етично, але й заохочуємо наших партнерів працювати за такими принципами. На цих же засадах співпрацюємо і з громадами: реалізовуємо проєкти соціального впливу, спрямовані на покращення якості життя українців, їхньої самозарадності, підтримку ветеранів та родин військовослужбовців, представників малого та середнього бізнесу. Долучившись до Мережі UNIC ми спільними зусиллями зможемо підвищити рівень доброчесності українського бізнесу”, — відмітила Лілія Лиманська, фінансова директорка Астарти.

«Приємно бачити агропромхолдинг Астарту, одного з лідерів аграрної галузі, серед спільноти українських та міжнародних компаній, які ведуть свій бізнес доброчесно та прозоро. Члени UNIC, одним з яких тепер є і «Астарта», не тільки самі дотримуються високих етичних стандартів під час ведення бізнесу, але й вимагають цього від своїх контрагентів та постачальників. Таким чином, поширюючи і просуваючи практики доброчесності та корпоративного комплаєнсу на своїх бізнес-партнерів. Я впевнений, що участь у такій ініціативі колективної дії як UNIC, створеній за допомогою таких поважних організацій, як офіс Рада бізнес-омбудсмена, ЄБРР та ОЕСР, стане для Астарти значимою підтримкою її статусу репутаційного партнера для іноземних інвесторів, покупців та кредиторів», – говорить Гліб Бакалов, Голова Виконавчого комітету UNIC.