• Головна
  • Бізнес-спільнота та політична партія "Слуга народу" уклали Меморандум

Бізнес-спільнота та політична партія "Слуга народу" уклали Меморандум

Бізнес-спільнота та політична партія "Слуга народу" уклали Меморандум

Бізнес-спільнота та партія «Слуга народу» уклали Меморандум про співпрацю щодо проведення реформ в Україні. Документ визначає спільні дії влади та бізнесу для сталого розвитку країни на принципах демонополізації та деолігархізації економіки, дерегуляції і податкової лібералізації, культури демократії та e-врядування. І це є важливим відправним пунктом для співпраці і реалізації необхідних країні реформ. 

З баченням розвитку національної економіки і консолідованими пропозиціями виступили Фонд підтримки економічної безпеки України, Українська Рада Бізнесу, експерти провідних аналітичних центрів. СEO «Астарти» Віктор Іванчик долучився до цієї ініціативи як учасник проекту Бізнес100 і член наглядової ради Фонду підтримки економічної безпеки. На зустрічі під час підписання Меморандуму він зазначив:

"Безумовно, ми -  і як бізнес, і як політика, і як державна економіка - повинні всі разом підтримати один одного. Саме тому бізнес ініціював створення проекту  Доктрини економічної безпеки  — фундаментального документу, якого, на жаль, досі немає в Україні. Я вважаю, що ми обов’язково повинні повернутися до нього після формування Уряду, щоб спільно створити зрозумілі всім прозорі правила гри, які захистять державу і економічну безпеку країни».

Доктрина економічної безпеки – це документ, розроблений Фондом підтримки економічної безпеки України та експертами Інституту соціально-економічної трансформації, Українського інституту майбутнього та Центру соціально-економічних досліджень CASE України за юридичної підтримки Sayenko Kharenko. У Доктрині відображено загрози та виклики складовим економічної безпеки держави (інституціональній, фінансовій, макроекономічній, соціально-демографічній, енергетичній, зовнішньоекономічній та інфраструктурній), їх потенційні наслідки та шляхи розв’язання.

До всіх новин
Контакти
Алла Юрчук

Прессекретар