• Головна
  • АСТАРТА оприлюднила Звіт зі сталого розвитку 2018

АСТАРТА оприлюднила Звіт зі сталого розвитку 2018

АСТАРТА оприлюднила Звіт зі сталого розвитку 2018

АСТАРТА опублікувала 10 щорічний Звіт зі сталого розвитку відповідно до принципів Глобального договору ООН, членом якого Компанія є з 2008 року.

Внесок АСТАРТИ до сталого розвитку полягає у поєднанні економічної, екологічної та соціальної складових та інтегрується до 7 елементів корпоративної соціальної відповідальності Компанії: трудові відносини, чесні операційні практики, питання взаємодії із клієнтами та споживачами, права людини, корпоративне управління, екологічні питання, залучення та розвиток громад.

Впродовж 2018 року АСТАРТА продовжувала системні проекти, а основоположні напрями було доповнено новими заходами у сферах раціонального споживання ресурсів, використання  енергозберігаючих технологій, корпоративної соціальної відповідальності, інформаційних технологій, точного землеробства.

Серед іншого, торік в Компанії було актуалізовано корпоративні політики і процедури у сферах безпеки, протидії корупції, розпочалася освітня програма з питань захисту прав людини та недопущення дискримінації, розпочав діяти Комплаєнс комітет, вдосконалено систему тендерних закупівель APS.

Завдяки власним IT-розробкам підвищено рівень автоматизації та ефективності в агро- та цукровому виробництві, управлінні земельними ресурсами, обліку.

В рамках корпоративного соціального партнерства  АСТАРТА акцентувала увагу  на розвиткових та освітніх проектах: за минулий рік проекти IT-освіти, «Підйом. Майстерня лідерства та проектного менеджменту, «Моє майбутнє в агро», «Гуманна Педагогіка», Liberal Arts, англомовні літні табори Go Camp, «РІД», охопили понад 4 тис. учасників в різних областях України.

Генеральний директор та засновник АСТАРТИ Віктор Іванчик:

«Ми вдосконалюємо моделі раціонального споживання ресурсів на всіх виробництвах – від цукрових заводів, де впроваджуються замкнуті цикли використання води і енергозберігаючі технології, до польових робіт, де за рахунок розвитку IT-технологій і точного землеробства оптимізується використання пального, засобів захисту рослин та інших ресурсів. Паралельно з цим вже на багатьох підприємствах компанії стартували проекти Lean-менеджменту виробничих процесів. Ми віримо і своїм прикладом намагаємося доводити, що партнерство і відкрита та чесна комунікація є невід’ємними складовими сталого розвитку як бізнесу, так і країни в цілому.

Детальніше зі Звітом можна ознайомитися на сайті Компанії за посиланням:

Звіт зі сталого розвитку 2018

 

До всіх новин
Контакти
Алла Юрчук

Прессекретар