• Головна
  • АСТАРТА засіяла ярими культурами 170 тис. га

АСТАРТА засіяла ярими культурами 170 тис. га

Підприємства АСТАРТИ успішно завершили сівбу ярих культур. Цієї весни загальна площа під ярими зерновими, олійними та технічними культурами залишилася на рівні минулого року і склала близько 170 тис. га. При цьому у структурі посівів відбулися зміни: зросла частка кукурудзи (71 тис. га) та сої (32 тис. га) за рахунок зменшення посівів цукрових буряків (36 тис. га) і соняшника (31 тис. га).

Загалом посівна кампанія 2019 року відзначилася раннім початком. Це дозволило провести всі заплановані виробничі операції в стислі строки та використати післязимову продуктивну вологу в ґрунті. На сьогодні склалися всі передумови для отримання гарного врожаю: вчасно та з якісними ресурсами проведено сівбу культур, отримано дружні сходи, проводяться планові заходи по захисту і підживленню рослин.

«Визначальними рисами посівної стали інноваційні підходи у вирішенні оперативних завдань, високопродуктивна техніка, якісне насіння та ранній вихід в поле. Попри деякі виклики, пов’язані з дощовою погодою і контрастом температур, ми якісно і в оптимальні строки провели посівну. Загальний стан посівів я оцінюю добре, враховуючи якість, схожість та чисельність рослин на гектар. Маємо 100% потенціал, аби отримати врожаї, що відповідають бюджетному плану», - коментує директор з сільськогосподарського виробництва Желько Ерцег.

До всіх новин
Контакти
Алла Юрчук

Прессекретар