• Головна
  • Офіційна заява щодо врегулювання конфлікту між ексдиректором і міноритарним учасником ТОВ агрофірма «Добробут» та «Астартою»

Офіційна заява щодо врегулювання конфлікту між ексдиректором і міноритарним учасником ТОВ агрофірма «Добробут» та «Астартою»

ТОВ фірма «Астарта-Київ» вважає за необхідне зробити офіційну заяву про те, що конфлікт між ексдиректором і міноритарним учасником ТОВ агрофірма «Добробут» та «Астартою»  врегульовано.
26 березня 2020 року між сторонами було укладено низку угод. Судові справи, ініційовані як однією, так і другою стороною, будуть завершені.
Коваленко О.А. в підписаних угодах і заявах визнав факт того, що своїми протиправними діями наносив матеріальну та моральну шкоду компанії. В угоді від 26.03.2020 про врегулювання конфлікту визначений обсяг шкоди, нанесеної ним ТОВ агрофірма «Добробут», і узгоджено зарахування в якості відшкодування збитків суму, яку компанія затвердила як вартість частки Коваленко О.А.
Крім того, Коваленко О.А. гарантував недопущення будь-яких протиправних дій по відношенню до «Астарти» у майбутньому, в тому числі неправомірний розрив договорів оренди землі.
Даючи не тільки правову оцінку цьому конфлікту і питанню його вирішення, необхідно сказати й про те, що більше ніж 9 500 орендодавців землі, які співпрацюють з ТОВ агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» вже багато років, а також більша частина трудового колективу, не піддалися провокаціям, а продовжили співпрацювати з «Астартою» як надійні партнери. Компанія висловлює щиру вдячність таким пайовикам і співробітникам.
Ми як завжди готові до чесної співпраці, підтримки територіальних громад і реалізації соціальних програм.

До всіх новин
Контакти
Алла Юрчук

Прессекретар