• Головна
  • АСТАРТА впровадила централізовану онлайн-систему публічних закупівель APS

АСТАРТА впровадила централізовану онлайн-систему публічних закупівель APS

В рамках політики автоматизації бізнес-процесів та прозорих відносин з постачальниками, в АСТАРТІ з початку 2019 року впроваджена єдина централізована система автоматизованого управління закупівлями «APS». Сервіс доступний на корпоративному сайті компанії у розділі «Постачальникам» або за посиланням https://astarta.aps-tender.com/  та містить перелік актуальних тендерів від усіх підприємств агропромхолдингу.  
Доступ до системи є абсолютно вільним, без будь-яких обмежень ані по географічному принципу, ані по категорії товарів.  Подати заявку та взяти участь в усіх тендерах агропромхолдингу може будь-який постачальник незалежно від форми його реєстрації.  
Впровадження системи APS в АСТАРТІ відбувалося поетапно з 2017 року: по кожному підприємству, по категоріях закупівель, по мірі готовності програмного забезпечення та навчання персоналу.
Наразі через електронний портал «APS» проводяться всі закупівлі товарів та послуг для компанії.  За півроку з моменту повного запуску, у системі проведено 15,5 тис. тендерів. У середньому в торгах брали участь 4-5 постачальників. Найбільше учасників за цей час – 22 пропозиції -  зібрав тендер на закупівлю ветеринарних препаратів.
 

До всіх новин
Контакти
Алла Юрчук

Прессекретар