• Головна
  • Астарта інвестує 14,6 млн доларів США у будівництво сучасного силосу для зберігання цукру

Астарта інвестує 14,6 млн доларів США у будівництво сучасного силосу для зберігання цукру

Астарта продовжує вкладати кошти у модернізацію та розвиток виробничої інфраструктури компанії.

Зокрема, у 2022 році Астарта розпочинає реалізацію проєкту з будівництва найбільшого в Україні складу безтарного зберігання цукру, загальною місткістю 60 тис. тонн, на Наркевицькому цукровому заводі. Заплановані інвестиції у розмірі 14,6 млн доларів США.    

У процесі будівництва будуть впроваджені унікальні для України технологічні рішення, щоб створити оптимальні умови для тривалого зберігання цукру і збереження його первинної якості.  Зокрема, проєктом, який розробляють німецькі проєктанти, передбачено прогресивну конструкцію плити силосу, що дозволить суттєво зменшити залишки цукру після вивантаження ємності.

Введення в експлуатацію об’єкту заплановане на липень 2023 року.

-У Європі такого роду склади – звичайна річ, але в Україні таких складських приміщень для зберігання цукру недостатньо.  Тому Астарта, як соціально відповідальна компанія, що орієнтується на максимальний захист інтересів своїх споживачів та з метою забезпечення продовольчої безпеки в Україні, інвестує значні кошти у розвиток цукрової галузі. Наявність такого складу дасть можливість також оптимізувати логістичні витрати, підтримувати високу якість виробленої компанією продукції та реалізовувати її в альтернативній тарі, - зазначив Вячеслав Ужва, директор департаменту цукрового виробництва Астарти.


Для довідки
У 2021 році Астарта виробила 340 тис. тонн цукру з цукрового буряку та імпортованого тростинного цукру-сирцю. Цукрові заводи компанії розташовані в Україні, зокрема три у Полтавській та по одному у Вінницькій та Хмельницькій областях.

 

До всіх новин