• Головна
  • Астарта будує перший елеваторний комплекс на Чернігівщині

Астарта будує перший елеваторний комплекс на Чернігівщині

Астарта продовжує реалізацію інвестпроєкту з будівництва першого елеваторного комплексу у місті Чернігів Чернігівської області. Новий інфраструктурний об’єкт дозволить зміцнити позиції вже існуючої елеваторної мережі Компанії, до складу якої входять сім елеваторних комплексів, і розшити географію.  

Загальна потужність одночасного зберігання зернових та олійних культур елеватора становитиме 70 тис. тонн.  Введення в експлуатацію першої черги будівництва, 58 тис. тонн, заплановане на липень 2022 року.

Після повної реалізації проєкту на елеваторі зможуть щодоби приймати до 4,5 тис. тонн зерна і відвантажувати 54 вагони. Добова продуктивність сушарок 2,8 тис. тонн. 

Новозбудований елеваторний комплекс забезпечить робочими місцями понад півсотні людей.

-Тільки за роки діяльності Астарти у статусі публічної компанії розмір наших капітальних інвестицій сягнув понад 645 млн доларів США. Але ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо активно розвиватися і, відповідно, активізуємо свою інвестиційну діяльність. Минулого року ми розпочали проєкт з впровадження інноваційної для України технології з поглибленої переробки сої вартістю 50 млн доларів США. У 2022 році Астарта продовжить інвестувати у розвиток сталої економіки України, зокрема і у розбудову сучасної зернової інфраструктури. Загальний обсяг планових інвестицій компанії на реалізацію  саме цього проєкту становитиме близько 15 млн доларів США, - прокоментував Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор агропромхолдингу Астарта.

Для довідки

Сім високотехнологічних елеваторних комплексів Компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях.

У 2021 році загальна потужність одночасного зберігання на елеваторах Компанії збільшилася на  12 тис. тонн (відбулося будівництво силосу на Красилівському елеваторі)  і тепер становить 562 тис. тонн. 

Підприємства приймають зернові — пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, гречка, овес, сорго; олійні — ріпак, соняшник  та зернобобові культури —  соя.

Визначення якості зерна виконуються у власних сертифікованих лабораторіях, які функціонують на кожному елеваторі.  
 

До всіх новин