• Головна
  • Астарта розробила та впровадила систему автоматичного обліку використання енергоресурсів

Астарта розробила та впровадила систему автоматичного обліку використання енергоресурсів

Фахівці Компанії розробили та впровадили власну систему автоматичного обліку використання енергоресурсів підприємств агропромхолдингу.

Звіт, що автоматично генерує система, включає набір показників про кількість спожитої енергії не лише в абсолютних, але й у відносних величинах. Це дає змогу чітко і прозоро розмежовувати витрати енергоресурсів, спожитих на виробничі та адміністративні потреби як в цілому по холдингу, так і на кожен вид продукції окремо.

Система налаштована і на виконання порівняльного аналізу споживання енергії між бізнес-сегментами. Це актуально для Компанії, адже основна господарська діяльність Астарти зосереджена у кількох напрямках, зокрема, рослинництво, виробництво цукру, переробка сої та молочне тваринництво, і у кожному з них є свої особливості.

Можливість конвертації одиниць вимірювання у звіті дає змогу швидко отримувати вихідні дані для розрахунку викидів парникових газів Scope 1 (прямі викиди від спалювання природного газу, використання бензину, дизелю тощо) та Scope 2 (непрямі викиди від закупленої електроенергії).

В якості нормативно-технічної бази звіту були застосовані українські та міжнародні стандарти та сертифікати якості енергоресурсів.

«Астарта, як європейська публічна компанія, продовжує свій сталий шлях до підвищення прозорості бізнесу і система автоматичного обліку використання енергоресурсів – один з дієвих механізмів. З 2022 року на основі звіту ми вже готуємо нефінансову звітність холдингу, повністю враховуючи вимоги стандарту GRI302:energy»,  - зазначила Юлія Берещенко, директор з розвитку та зв’язків з інвесторами, Астарта.

 

До всіх новин