• Головна
  • АСТАРТА-КИЇВ єдина серед аграрних компаній в Україні має статус акредитованого роботодавця АССА

АСТАРТА-КИЇВ єдина серед аграрних компаній в Україні має статус акредитованого роботодавця АССА

АСТАРТА-КИЇВ отримала статус акредитованого роботодавця Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА).

АССА – це одна з найбільших міжнародних професійних організацій у сфері бухгалтерії, фінансів, менеджменту та аудиту зі штаб-квартирою у Лондоні. Вона об’єднує  536 тисяч студентів та 225 тисяч членів у 178 країнах світу, серед яких і Україна.

В Україні статус акредитованого роботодавця АССА мають 54 компанії з різних галузей, втім серед аграрних підприємств АСТАРТА-КИЇВ єдина.

Статус акредитованого роботодавця дає можливість компанії набирати та утримувати кращих фахівців у сфері фінансів та обліку, а працівникам відкриває доступ до освітніх програм, підвищення кваліфікації та застосування на практиці кращого передового досвіду у середовищі професіоналів.  

В АСТАРТА-КИЇВ вже працюють два члени АССА, ще троє навчаються.

Тетяна Афеньєва, начальник управління фінансової звітності, АСТАРТА-КИЇВ:

«Статус акредитованого роботодавця свідчить про визнання міжнародною професійною спільнотою високої якості нашої системи навчання і розвитку фахівців у сфері фінансів, обліку та аудиту та її відповідності кращим міжнародним стандартам. До того ж основну увагу асоціація фокусує на професійних цінностях, етиці і питаннях управління. Ми також приділяємо увагу цим питанням, адже АСТАРТА – європейська публічна компанія і підготовка якісної фінансової звітності за міжнародними стандартами відіграє одну з ключових ролей у роботі з нашими інвесторами, фінансовими установами та іншими стейкхолдерами.»

 

До всіх новин