У 2021/22 маркетинговому році, станом на 8 грудня, елеваторні комплекси АСТАРТИ вже прийняли на зберігання більше 1 млн тонн збіжжя, у т.ч. 326 тис. тонн ранніх зернових та 726 тис. тонн пізніх зернових культур. І це на 25% більше за минулорічні показники.

Завдяки відповідності усіх елеваторів Компанії критеріям маршрутних, їх високій технологічності та цифровізації процесів, наявності власного вагонного парку і локомотивів, а отже і мобільності залізничних перевезень, середній рівень оборотності елеваторних комплексів АСТАРТИ майже сягнув показника 2.

Агропромхолдинг продовжує активно співпрацювати і з українськими сільгосптоваровиробниками в рамках Програми лояльності. Цьогоріч частка закупленої у них продукції становить вже 20%, що є кращим показником для Компанії.

Для довідки
Елеваторні комплекси Компанії розташовані у Полтавській (Яреськівський, Лутовинівський, Семенівський, Скороходівський елеватори), Хмельницькій (Війтовецький, Красилівський елеватори) та Вінницькій (Хмільницький елеватор) областях.

Це 7 високотехнологічних маршрутних елеваторів із загальною потужністю одночасного зберігання понад 550 тис. тонн зерна. Підприємства приймають зернові — пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, гречка, овес , сорго; олійні — ріпак, соняшник та зернобобові культури — соя.

Визначення якості зерна виконуються у власних сертифікованих лабораторіях, які функціонують на кожному елеваторі.