СЕО Астарти Віктор Іванчик розповів Forbes Ukraine, як закінчилося перше півріччя 2023-го для компанії і якою вона буде за пʼять років.

– Сподіваємося, що своїми показниками, а головне – своїми податками, ми підтримаємо і бюджет, і народ України. Минулого року ми збільшили обсяг податків, і суттєво збільшили цей показник у першому півріччі.

– Ми бачимо, що треба бути у світовому тренді. Цифровізувати, автоматизувати всі процеси із залученням технології штучного інтелекту. Це надважливо, і тут ми маємо успіхи. Ми впевнені, що через рік-два ми вийдемо на повну систему управління нашою діяльністю за допомогою штучного інтелекту. 

– З урожаю цього року ми можемо третину, а може й більше, експортувати цукру. Нам в Україні достатньо близько 1 млн т, а прогноз виробництва цього року становить 1,6–1,7 млн т цукру. Тому цей потенціал треба використати, треба закріпитися на ринках. Для найближчого майбутнього це дуже серйозний фактор входження нас до Євросоюзу

– Ми як компанія, базуючись на цілях і цінностях сталого розвитку, маємо місію показувати суспільству, бізнесам приклад чесної та відповідальної роботи, етичного ведення бізнесу та розвиток партнерських стосунків як всередині України, так і з міжнародними партнерами. Така філософія. 

– Усі громадяни мають бути свідомими, що зменшення викидів вуглецю в атмосферу – життєво необхідні речі. Не тільки для нас, а передусім для майбутніх поколінь. Це найголовніше, що ми можемо для них зробити. Підготувати для них комфортне життя, яке було у нашому дитинстві. 

– У 2011 році ми були значно менші, але вже тоді капіталізація компанії піднімалася до $900 млн. У цей період був пік капіталізації компанії. Я бачу, що ми можемо досягти тих показників, як тільки ситуація в Україні стабілізується. Через п’ять років ми будемо значно могутнішими і з більшими фінансовими показниками. 

Повну версію інтерв’ю читайте тут https://forbes.ua/company/tsukrova-konkurentsiya-na-evropeyskomu-rinku-ta-agrarii-v-it-seo-agropromkholdingu-astarta-viktor-ivanchik-pro-uspikhi-ukraini-na-rinku-tsukru-i-tsifrovizatsiyu-agrosektoru-23082023-15594 або дивіться відео версію https://www.youtube.com/watch?v=hnwpxSzGmhE&t=4s

Джерело: Forbes Ukraine