• Головна
  • АСТАРТА отримала «срібло» в рейтингу корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) EcoVadis

АСТАРТА отримала «срібло» в рейтингу корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) EcoVadis

Другий рік поспіль АСТАРТА отримує срібну медаль міжнародної рейтингової платформи EcoVadis, що спеціалізується на аудиті діяльності компаній в сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Ця відзнака підтверджує якість системи управління КСВ компанії і визначає точки росту на майбутнє.

Методика EcoVadis включає комплексне оцінювання бізнесу за 4 критеріями:
1.захист навколишнього середовища
2.трудові відносини та права людини
3.етичні стандарти
4.сталі закупівлі

По кожному з цих напрямів компанія надала детальну інформацію для глибинного аналізу EcoVadis (звіти, політики, внутрішня нормативна документація та ін.). Завдяки об’єктивному аудиту системи КСВ компанія демонструє ще більшу відкритість перед стейкхолдерами і аналізує свій прогрес у сфері сталого розвитку бізнесу на основі екологічних, соціальних та управлінських критеріїв (ESG-критерії).

Юлія Берещенко, директор з розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами «Астарти»:
«Для нас дуже цінна незалежна оцінка досягнень «Астарти» у сфері ESG від фахівців EcoVadis. Наша компанія однією з перших в Україні долучилася до глобального курсу на досягнення цілей сталого розвитку і публічно звітує за стандартами GRI. Регулярне розкриття інформації, пов’язаної з соціально-екологічними та управлінськими критеріями сталого розвитку, допомагає нам підтримувати довготривалі відносини з бізнес-партнерами: постачальниками, споживачами, фінансовими організаціями. А незалежний аналіз ESG-політик та досягнень у рейтингу EcoVadis є ще одним свідченням нашої відкритості перед стейкхолдерами та додатковим надійним джерелом інформації для всіх зацікавлених сторін».

 

До всіх новин
Контакти
Алла Юрчук

Прессекретар