Астарта Агро-трейд / ЦукорАгропром / Зерно Агро трейд


Агрофірми АСТАРТИ, розташовані у Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській, Харківській та Черкаській областях, спеціалізуються на вирощуванні цукрового буряку, зернових та олійних культур. З метою підвищення врожайності ми застосовуємо сучасні технології землеробства, що дає змогу з одного боку підвищити економічну ефективність, а з іншого – відповідати сучасним екологічним стандартам. Поряд з цим, значна увага приділяється впровадженню органічного землеробства, що позитивно впливає на родючість ґрунтів.
З метою забезпечення підприємств компанії потужностями зі зберігання врожаю розроблено і впроваджено програму “Зерно АСТАРТИ”. В рамках цієї програми здійснюється модернізація існуючих потужностей зі зберігання та будівництво сучасних елеваторів. Загальний обсяг сучасних потужностей із зберігання складає 500 тис. тонн. За останні декілька років побудовано та модернізовано низку елеваторів, розташованих в різних регонах діяльності компанії. Одночасно Компанія активно використовує систему комплексного зберігання в поліетиленових рукавах. Для забезпечення сільськогосподарських підприємств власним посівним матеріалом компанія використовує потужності власного насіннєвого заводу.


Цукор

Ми пропонуємо цукор-пісок – харчовий продукт, що відповідає ДСТУ 4623:2006, який представляє собою сахарозу у вигляді окремих кристалів, розміром від 0.2 до 2.5 мм, призначений для промислової переробки, для реалізації в торговельній мережі, та інших цілей. Білий, сипучий, масова частка сахарози не менш 99,75%. Умови поставки і розфасовки: поставляється в поліетиленових мішках (50 кг) та насипом на зручних для покупців умовах.


Меляса

Меляса – в`язка коричнева рідина, що містить до 48% цукру, що не кристалізувався, 20% води, азотисті речовини. Використовується для виробництва спирту, сиропів і у мікробіологічній промисловості (дріжджовій). Умови поставки і розфасовки: поставляється споживачам на умовах EXW.


Жом гранульований

Залишки волокнистого матеріалу цукрового буряка, що містять до 84% вологи (сирий жом після віджимання), 2% цукру, клітковину, безліч мікроелементів. Гранульований висушений жом – сіро-зелені циліндри, діаметром 8, 10 та 12 мм, містить до 88% сухої речовини. Використовується для відгодівлі великої рогатої худоби.


Послуги фермерським господарствам, що вирощують цукровий буряк

Фермерським господарствам, що вирощують цукровий буряк, ми пропонуємо послуги і поставки насіннєвого матеріалу, добрива і засоби захисту рослин, паливно-мастильні матеріали, у тому числі на умовах товарного кредиту. З метою дотримання оптимальної технології вирощування і обробки буряка агрономами холдингу здійснюється консультаційна допомога з виїздом до клієнта.